Data wyjazdu: 19.11.2019 godz. 16:09
Adres zdarzenia: ul. Jagiellońska, Legionowo.

Opis działań: Po dojechaniu pod wskazany adres przeprowadzono rozpoznanie, po którym stwierdzono zablokowane dwa pasy ruchu w kierunku ulicy Warszawskiej, co zmusiło nas do skierowania zmotoryzowanych na ulicę Słowackiego i rozstawienia pachołków ostrzegawczych zabezpieczając miejsce zdarzenia. Poruszający się w kierunku centrum również musieli liczyć się momentami z utrudnieniami. W chwili przeprowadzania rozpoznania na miejscu pojawił się Zespół Ratownictwa Medycznego, który przebadał i nie stwierdził konieczności hospitalizacji kierującej pojazdem. Na jezdni nie znajdowały się elementy konstrukcyjne oraz płyny eksploatacyjne dlatego też zaraz po usunięciu samochodów z pasów ruchu przez lawety zakończyliśmy działania i wróciliśmy do koszar o godzinie 16:45.

Siły i środki:
• 479[M]25 – OSP Legionowo,
• W01-171 – ZRM Legionowo,
• ZZ844 – KPP Legionowo.