Zalany Poniedziałek, bo pod taką właśnie nazwą odbył się dzisiejszy trening Bravehearts Legionowo dostarczył uczestnikom dużo mokrej zabawy. Na torze przeszkód stał samochód gaśniczy, pod którym zawodnicy musieli się przeczołgać, zaś parę metrów dalej (na oponach) był zapewniony prysznic dla orzeźwienia. Nie szczędziliśmy zarówno wody jak i samych uczestników na drutach kolczastych, pod którymi musieli się oni przeczołgać. Zwartym prądem traktowaliśmy każdego kto podjął się tego zadania.

Jednak nie tylko zabawy były nam w głowie. Zgłosiła się do nas jedna z zawodniczek, która tuż przed startem zaczęła uskarżać się na pogarszający się stan zdrowia. Po zapewnieniu miejsca siedzącego, okryliśmy ją kocem i dokładnie zapoznaliśmy się z występującymi objawami. Na miejsce został wezwany Zespół Ratownictwa Medycznego, który po chwili przejął od nas kobietę.

Więcej zdjęć z treningu dostępnych jest zarówno na fanpage Bravehearts Legionowo jak i Legionowo Porusza. Obecna była również ekipa z TVN, a sam materiał znajduje się poniżej. Dziękujemy organizatorom za dotychczasową współpracę i mamy nadzieję, że niebawem będziemy mogli ponownie wziąć udział w tego typu wydarzeniach 🙂

To jednak nie wszystko, co wydarzyło się tego dnia. Po powrocie do koszar przygotowaliśmy sąsiadom solidny prysznic. Weszliśmy ukradkiem na plac i podaliśmy trzy prądy wody w stronę zawodowców. Po chwili okazało się, że część z nich odcięła nam zasilanie i napierając prądem w naszą stronę odcięła również drogę ucieczki. Szybko jednak odcinki wypełniły się wodą i odparliśmy atak kończąc zabawę. Dziękujemy drugiej zmianie za dobrą zabawę 🙂