W sobotę (01.09) przed budynkiem Ochotniczej Straży Pożarnej odbyło się uroczyste ślubowanie na sztandar oraz zostały nadane odznaczenia członkom naszej jednostki. Wszystkiemu przyglądali się zebrani goście, a zaszczycili nas swoją obecnością rodziny oraz bliscy wyróżnionych.

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Legionowie uchwałą z dnia 23.08.2018 roku dopuścił do złożenia ślubowania niżej wymienione dwie druhny z Jednostki Operacyjno-Technicznej i pięciu druhów oraz jedną druhnę z Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Po tej doniosłej chwili Prezes Tomasz Wiśniewski wspólnie z Naczelnikiem Tomaszem Kołodzińskim wręczyli:

Brązową odznakę MDP:
– Bystrek Wiktoria
– Cichowski Michał
– Duranowski Wiktor
– Kownacki Krystian
– Dawid Pędzich
– Oskar Zimnowodzki

Srebrną odznakę MDP:
– Lisiecka Natalia
– Wiecińska Magdalena

Odznaki „Za wysługę lat”:
– Mosakowski Andrzej (35 lat)
– Mosakowski Wojciech (35 lat)

Niestety, nie wszyscy mogli pojawić się na uroczystości ale oni również zasługują na wyróżnienie w tym miejscu. Zarząd uchwałą z dnia 23.08.2018 roku dopuścił do złożenia ślubowania Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej Krzyżanowskiego Dominika (tym samym otrzymał on brązową odznakę MDP) oraz ślubowania Jednostki Operacyjno-Technicznej Mosakowskiego Łukasza i Żywiecką Justynę.

Na liście odznaczeń „Za wysługę lat” pojawiły się również takie osoby jak:
– Jaskólska Ewa (30 lat)
– Wiśniewski Tomasz (30 lat)
– Krzyżanowski Tomasz (20 lat)
– Wiśniewski Mateusz (10 lat)
– Klimaszewski Kamil (5 lat)
– Lewandowski Łukasz (5 lat)
– Makaruk Paweł (5 lat)
– Mosakowski Łukasz (5 lat)
– Skiba Martyna (5 lat)

Na zakończenie części oficjalnej Prezes jednostki raz jeszcze pogratulował wyróżnionym i zaprosił zebranych na poczęstunek. Chcielibyśmy podziękować rodzinom młodych adeptów za zaufanie jakim nas obdarzają, wysyłając swoje pociechy w nasze szeregi. Tym samym zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w prowadzonej rekrutacji aby mieć tę przyjemność i stanąć w naszych szeregach [link] 🙂