III Parcela, Bukowiec – Legionowo.

W samo południe udaliśmy się do plamy oleju na skrzyżowanie ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego z Aleją Legionów. Po dojechaniu na miejsce zdarzenia i zapoznaniu się z sytuacją, okazało się że plama ta ma 35 metrów długości i pochodzi z beczki wozu asenizacyjnego. Sytuacja, prócz zmycia jezdni wodą nie wymagała zastosowania specjalistycznych środków neutralizujących.

Zaraz po tym zostaliśmy zadysponowani do pomocy nadleśnictwu Jabłonna w gaszeniu pożaru trawy na terenie Legionowa. Był to trzeci kilometr drogi bocznej od ulicy Kwiatowej. Jako, że zgłoszenie dotyczyło pożaru zmierzającego w stronę lasu, zostały zadysponowane również jednostki z Chotomowa i Jabłonny. Na całe szczęście, pożar został w porę ugaszony, a objął on jedynie ~200 metrów kwadratowych roślinności.