Data wyjazdu: 31.07.2019 godz. 17:13
Adres zdarzenia: ul. Kościuszki, Legionowo.

Opis działań: W związku z prowadzonymi działaniami JRG Legionowo nasza jednostka została postawiona w stan gotowości. Podczas pełnienia zabezpieczenia rejonu zostaliśmy zadysponowani do pożaru śmieci przy piekarni PSS Społem. Dojeżdżając na miejsce zdarzenia zadymienie było widać już z 250 metrów. Przed przyjazdem zastępu użytkownik terenu zlokalizował pożar gaśnicą proszkową. Naszym zadaniem było rozbicie sterty widłami i dogaszenie tlących się jeszcze śmieci. Podano jeden prąd wody w postaci szybkiego natarcia wykorzystując 850 litrów wody. Zarówno przed jak i po naszych działaniach w tej okolicy doszło do dwóch pożarów, o wszystkim została poinformowana policja.

Siły i środki:
• 479[M]25 – OSP Legionowo,
• ZZ-842 – Policja.