Data wyjazdu:
22.09.2018 godz. 21:32

Adres zdarzenia:
ul. Dworkowa, Jabłonna

Opis działań:
W piątek do Powiatowego Stanowiska Kierowania wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku przy ulicy Dworkowej w Jabłonnie. Po dojechaniu pod wskazany adres, roty z aparatami ochrony dróg oddechowych na plecach przystąpiły do działania podając prądy wody w natarciu na drewniany budynek. Podczas dogaszania oświetlono pole pracy najaśnicami i przystąpiono do częściowej rozbiórki oraz wynoszenia zawartości w celu dokładnego przelania. Rejon operacyjny JRG zabezpieczał 1 zastęp z OSP Legionowo i 2 z OSP Chotomów.

Siły i środki:
• 471[M]22 – JRG Legionowo
• 471[M]25 – JRG Legionowo
• 479[M]26 – OSP Legionowo
• 479[M]44 – OSP Jabłonna
• 479[M]88 – OSP Chotomów
• Policja
• Pogotowie Energetyczne
• Zespół Pogotowia Ratunkowego

Tego samego dnia przed godziną 18 udaliśmy się do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych na skrzyżowaniu ulic Fabryczna i Kościelna w Łajskach. Natomiast po godzinie 19 w związku z wyjazdem zastępów JRG Legionowo zabezpieczyliśmy rejon.

Wideo: Wirtualne Legionowo