Róg Batorego i Krasińskiego, Legionowo.

Tuż po godzinie drugiej w nocy udaliśmy do pożaru drewnianego budynku mieszkalnego przy skrzyżowaniu ulic Batorego i Krasińskiego, z którego zostało ewakuowanych dwoje mieszkańców. Po dojechaniu na miejsce zdarzenia zastaliśmy rozwinięty pożar na parterze oraz poddaszu. Nasze działania polegały na zbudowaniu linii głównej zakończonej rozdzielaczem oraz podania dwóch prądów wody na obie kondygnacje. Po uporaniu się z otwartym ogniem przystąpiliśmy do częściowej rozbiórki dachu oraz przelewania nadpalonych elementów.

Na miejscu:
– 471[M]21 – JRG Legionowo
– 471[M]22 – JRG Legionowo
– 471[M]25 – JRG Legionowo
– 479[M]26 – OSP Legionowo
– 479[M]06 – OSP Jabłonna
– 479[M]44 – OSP Jabłonna
– 479[M]88 – OSP Chotomów
– ZZ618 – KPP Legionowo
– Pogotowie energetyczne z Wołomina