ul. Wardenckiego, Legionowo

W niedzielę (16.12), tuż po północy zostaliśmy zaalarmowani do pożaru parterowego domu jednorodzinnego przy ulicy Wardenckiego w Legionowie. Po przybyciu na miejsce otrzymaliśmy informację o zgonie 54-letniego mężczyzny wyniesionego przez 43-letniego kolegę. Większa część dachu zapadła się utrudniając pracę wewnątrz spalonego budynku. Działania polegały na ugaszeniu pożaru, zerwania reszty części dachu, wyniesieniu rzeczy z pomieszczeń oraz ich dokładnemu przelaniu. W akcji uczestniczyły dwie jednostki Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz pięć Ochotniczej Straży Pożarnej. Jak poinformował Oficer Prasowy KPP Legionowo, Robert Szumiata „Do tego tragicznego w skutkach zdarzenia doszło prawdopodobnie przez zaprószenie ognia niedopałkiem papierosa.”

no images were found