ul. Grudzie, Legionowo.

W czwartek (11.06) około godziny 11:25 do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Legionowie wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego przy ulicy Grudzie w Legionowie. Po dojechaniu na miejsce zdarzenia zastaliśmy rozwinięty pożar na obu kondygnacjach. Nasze działania polegały na zasilaniu wodnym wozów bojowych, wprowadzeniu ratowników w aparatach ochrony dróg oddechowych oraz podaniu prądów wody zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Podczas działań część ulicy Grudzie zostało zamknięte przez patrol Policji.

Siły i środki:
• 470[M]91 – KP PSP Legionowo
• 471[M]22 – JRG Legionowo
• 471[M]25 – JRG Legionowo
• 479[M]26 – OSP Legionowo
• 479[M]84 – OSP Kąty Węgierskie
• Wojskowa Straż Pożarna Zegrze
• ZZ805 – KPP Legionowo
• Pogotowie Energetyczne
• Zespół Ratownictwa Medycznego

Dojazd służb do miejsca akcji nagrany przez Artur Rosłan.