W niedzielę 18.07.2021 nasza jednostka interweniowała aż czterokrotnie. Najpoważniejszą pod względem skutków interwencją był wypadek w Stanisławowie Pierwszym, do którego zostaliśmy zadysponowani podczas zabezpieczenia operacyjnego powiatu. Miało ono miejsce w związku z udziałem zastępów z JRG w Legionowie w reanimacji mężczyzny wyciągniętego z wód Zalewu Zegrzyńskiego. W zdarzeniu tym udział brały trzy samochody osobowe. Jedna z osób poszkodowanych wymagała transportu do szpitala. Nasze działania polegały w szczególności na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz pomocy służbą drogowym w jego posprzątaniu. Pozostałe interwencje związane były ze złamanymi gałęziami na terenie jednej z posesji w Legionowie oraz pożarem śmietnika na stacji kolejowej w Wieliszewie, który okazał się alarmem fałszywym.

Wszystkim osobom poszkodowanym życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.