W poniedziałek (25.04), około godziny 22:17 do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Legionowie wpłynęło zgłoszenie o kolizji samochodu osobowego na ulicy Warszawskiej. Na miejsce udały się dwa zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej, które później zostały przedysponowane do pożaru garażu przy ulicy Kwiatowej w Michałowie-Grabinie. Wtedy, do kolizji został zadysponowany nasz zastęp. Po zapoznaniu się z sytuacją, przystąpiliśmy do działań polegających na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, neutralizacji substancji ropopochodnych, a także uprzątnięciu jezdni z sorbentu oraz elementów roztrzaskanych w wyniku kolizji. Kierowca samochodu osobowego nie wymagał opieki medycznej. Na czas działań

Siły i środki:
• 471[M]21 – JRG Legionowo
• 471[M]25 – JRG Legionowo
• 479[M]26 – OSP Legionowo
• Policja

no images were found