W minioną środę 9 sierpnia dzięki współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem Legionowo oraz z firmą SUERTE Marta Suska Usługi Przewodników i Pilotów Wycieczek zorganizowaliśmy niezapomniany spacer po Warszawie dla dzieci uczestniczących w zajęciach „Lato w PCK”. Była to wyjątkowa okazja, by bliżej poznać historię i kulturę stolicy, a także doświadczyć jej uroków.
Z wielką pasją i zaangażowaniem przewodnik po Warszawie oprowadził uczestników wycieczki po najważniejszych zabytkach miasta. Podczas spaceru zwiedziliśmy takie miejsca jak Plac Piłsudskiego z Grobem Nieznanego Żołnierza, Ogród Saski, Krakowskie Przedmieście, Zamek Królewski, Stare Miasto oraz jego najbliższe okolice, które są świadectwem bogatej historii i kultury Warszawy.
 
Każde z tych miejsc ma swoją unikalną historię, którą pani przewodnik dzieliła się z uczestnikami. Dzięki wspólnej inicjatywie uczestnicy wycieczki mieli okazję bliżej poznać kulturę naszego kraju i spędzić ciekawie czas.
Działanie realizowane dzięki środkom przekazanym przez Rząd Ludowej Prowincji Hebei Chińskiej Republiki Ludowej będący regionem partnerskim Województwa Mazowieckiego Urzad Marszalkowski Wojewodztwa Mazowieckiego.